مقدمه

شرکت ویندآور در سال ۱۳۸۰ تأسیس گردیده و این شرکت از سال ۱۳۸۲ تاکنون به عنوان نماینده انحصاری شرکت NAUE GmbH & Co.KG آلمان در ایران فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تأمین و اجرای محصولات ژئوسینتتیک آغاز نموده است. در ادامه همکاری مستمر خود با شرکت نائو، محصولات چندین شرکت تولیدکننده اروپایی دیگر نیز به مرور به سبد کالا و خدمات این شرکت اضافه گردیده است که از آن جمله میتوان به نمایندگی انحصاری شرکت FLAG ایتالیا که از سال ۱۳۹۴ اخذ گردیده است نیز اشاره نمود.

تیم ویندآور طی بیش از یک و نیم دهه فعالیت مستمر فنی، بازرگانی و پیمانکاری با وجود کلیه محدودیت‌های بین المللی حاکم بر کشور عزیزمان ایران، مفتخر است که با تکیه بر کیفیت محصولات، خدمات مهندسی و شناخت صحیح از بازار و البته با هدف تعریف و به واقع ایجاد سطوح کیفیت در حفاظت‌های زیست محیطی، افزایش سرعت پروژه‌های عمرانی در عین ارتقاء کیفی به همراه کاهش هزینه تکمیل پروژه ها، فرهنگ سازی و بسترسازی متناسب، همکاری بدون وقفه و تکمیل موفقیت آمیز مسئولیت در بیش از صد پروژه ی عمرانی را به انجام رسانیده است. امکانات مذکور با استفاده از مصالح ژئوسینتتیک، افزودنیها و سایر محصولات وابسته البته در کنار ارائه راهکارهای سازنده فنی، تجربی و به روز شده در بسیاری از پروژه‌های مهندسی عمران معرفی شده توسط متقاضیان، مورد استفاده قرار گرفته شده است و قرار میگیرند. دپارتمانهای مختلف این شرکت با حضور افرادی مجرب، متخصص، متعهد و با رعایت کلیه اصول فرهنگی و اجتماعی به مشتریان، مشاوران، کارفرمایان و سازمانهای دولتی خدمت رسانی مینماید که نهایت هدفگذاری این شرکت همان ارتقاء سیستم زیرساختهای کشور به جهت پرهیز از مشکلات آتی و کاهش هزینه های دوباره کاری در هر پروژه میباشد. به لحاظ کلی خدمات قابل ارائه طراحی، نصب، مشاوره و بازبینی، علاوه بر تأمین محصولات همگی تحت نظارت سوپروایزرها و مشاوران اروپایی بنا به درخواست کارفرمایان محترم حتی در مکان پروژه مکرراً ارائه شده و با نظارت و مشاوره متخصصین آموزش دیده این شرکت قابل انجام می‌باشد.

توانایی های شرکت

شرکت ویندآور با سالها تجربه در بازار این کشور، ضمن شناخت کافی از فرهنگ این بازار، با استراتژیی بلند مدت از ابتدا نسبت به ارتقاء کیفی و در عین حال ایجاد آرامش خاطر آتی برای مشتریان فعالیت نموده است.
فرایند انتقال اطلاعات تخصصی کسب شده توسط تیم متخصص فنی این شرکت به مرور از تولیدکنندگان، جامعه مهندسی اروپا، تجارب و ارتباطات موجود، پروژه های روز دنیا و بازخورد آن با امکانات موجود در این کشور، به مشاوران، مدیران فنی پروژه ها، جامعه مهندسی و حتی دانشجویان در زمینه های مرتبط با تخصص این شرکت تاکنون به شیوه های مختلف کارسازی شده است.
سمینارهای تخصصی، پروپوزالهای اختصاصی هر پروژه، جلسات فنی و کارشناسی با افراد ذیصلاح، همکاری جهت ارتقاء سطح استاندارهای فعلی اداره استاندارد ایران، ایجاد نمودارها و دیتاهای آزمایشگاهی شاهد جهت استفاده از امکانات به روز دنیا در بازار، به روزرسانی و افزایش گستره فهرست بها سازمان برنامه، همکاری نزدیک جهت ارتقاء کیفی آزمایشگاه های کشور، ارائه مقاله های پربار در مجامع علمی، مدلسازی های آزمایشگاهی – محاسباتی بر اساس نیاز کارفرما، ارائه راه حلهای خاص برای اکثر پروژه ها و امثالهم از جمله شیوه های اتخاذ شده این شرکت جهت ارتقاء سطح فرهنگ مهندسی این شرکت در بازار ایران میباشد
علاوه بر هدفگذارهای فرهنگی مورد اشاره، شرکت ویندآور به جرأت یکی از برترین تأمین کنندگان محصولات اروپایی و فنی ترین شرکت در ارائه راهکارهای ویژه برای هر کاربری و به تناسب نیاز هر متقاضی در ایران میباشد که بر اساس نوع محصول و شیوه طراحی، در کنار وارانتی تا ۱۰ سال برای محصول، خدمات کارشناسی، نظارت بر اجرا، بازبینی طرح، طراحی کامل، بازرگانی، اجرا و حتی مهندسی ارزش را نیز جهت آرامش مشتریان خود ارائه مینماید.

توانمندیهایی بازرگانی

در این زمینه، تیم مجرب این شرکت با استفاده از امکانات شرکای تجاری اروپایی و آسیایی خود، دانش بازرگانی ناشی از سالها تجربه، اعتبار سازمانی-مالی نزد تولیدکنندگان طرف قرارداد خود، پس از سالها همکاری متعهدانه مستمر قادر به ارائه خدمات مختلف و مبسوط به متقاضیان میباشد. از تهیه مقاله های بین المللی و چاپ آن در بولتنهای معتبر اروپایی با موضوع پروژه های خاص کارفرمایان تا ارائه خدمات ویژه مورد به مورد به متقاضیان، تیمی مشتری مدار را در بخش بازرگانی این شرکت گردهم آورده است.
به منظور آسایش خاطر مشتریان، خدمات گسترده پروژه محور، ارائه گزارشات تست های مختلف محصولات بنا به نیاز پروژه، ایجاد بستر قابل اتکای تأمین محصولات، اتخاذ بهترین شیوه حمل و ترخیص به لحاظ مالی – زمانی، مدیریت بهترین شیوه خدمات پس از فروش، اخذ اطلاعات تکمیلی محصولات از تولیدکنندگان، پل ارتباطی فعال بین پروژه و تولیدکننده جهت ارتقاء خدمات شرکت و …. گوشه ای از تلاشهای تیم بازرگانی این شرکت است که به واقع بخشی از بازخورد خارج از سیستم را گواهی مینماید.

امکانات کارشناسی فنی

تیم مجرب فنی ویندآور طی آموزشهای دوره ای، پروژه ای و با کسب تجارب طراحی و اجرای متناوب هم از طریق کارشناسان تولیدکنندگان و هم از طریق مشاوران مستقل اروپایی که همگی علاوه بر مطالعات تیمی مستمر صورت میگیرند، مدعی است که یکی از کارامدترین، به روزترین کارشناسان را در اختیار داشته که قادرند به صرفه ترین راه حل های آببندی جهت هر کاربری، حل معضل نشتهای پس از اجرا، فنی ترین تسلیح بسترها و دیواره ها و به صورت روتین در پایداری شیبها، لندفیلها، هیپلیچها، لاگونها، مخازن، میادین نفتی و پالایشگاه ها و … را بنا به کیفیت مورد درخواست کارفرمایان و پیمانکاران به قسمی ارائه مینماید که نه تنها صرفه و صلاح متقاضیان مد نظر باشد بلکه نسبت به کیفیت و دیتیلهای اجرایی با حساسیت ویژه ای عمل شود.
تیم فنی این شرکت با درایت و دقت برای هر پروژه جدای از سیستم، متراژ، محصول و کیفیت، به صورت ویژه ای پیشنهادات خود را به صورت صرفاً فنی ارائه مینماید و بنا به بودجه متقاضی، نقطه نظرات اجرایی و محدودیتها، موضوعات را به صورت بررسی های توامان فنی-مالی ادامه میدهد. مسلماً جلسات کارشناسی و فروش تکمیل کننده پروپوزالهای ویژه این شرکت به قسمی خواهد بود که پروژه با بهترین امکانات در دسترس کارفرمایان و پیمانکاران با محصولات و تفکرات فنی متناسب و مناسب تجهیز و اجرا شود. استراتژی خدمات این شرکت را تیم فنی و بر اساس راه حلهای مناسب و راهبردی برای هر پروژه مشخص مینماید که خود گواه نگرش صرفاً کیفی و علمی به بازاریابی و فروش محصولات و خدمات این شرکت میباشد.
منتهای تلاش تیم فنی ارائه تصویر فنی پروژه به کارفرما، راه حلهای محتمل و ارزشها و ریسکهای هر یک، مقایسه های هزینه ای و زمانی، توصیه های تجربی و علل هر یک میباشد که متقاضی با آگاهی کامل نسبت به ریسکها و هزینه های احتمالی آتی نسبت به انتخاب سیستم مناسب اقدام نماید. آمار اختصاصی این شرکت در سال ۱۳۹۶ بیان کننده رشد ۵۰۰٪ ای کیفی در میان متقاضیان بخش خصوصی و نزول ۲۰۰٪ ای این امر در میان متقاضیان بخش دولتی میباشد.

امکانات انبارو تأمین

سبد کالای محصولات این شرکت شامل کل محصولات فنی مورد تأیید بخش فنی، به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات اروپایی تولیدکننده این محصولات تأمین میگردد که بنا به نیاز پروژه ها به طرق مختلف زمینی، دریایی و هوایی تأمین میگردند. تحویل محصولات مطابق توافقات انجام شده، درب کارخانه تولیدکننده، پشت یکی از گمرکات ایران، در سایت پروژه و یا درب انبار شرکت میباشند که البته هر یک محاسن و مزایای خود را دارد. انبارهای مختلف شرکت واقع در بندرعباس، تهران و برخی از شهرستانها موجبات افزایش سرعت تحویل و کاهش هزینه حمل داخلی سفارشات را برای مشتریان فراهم می آورد. امکانات ویژه انبارهای طرف قرارداد این شرکت، در خدمات قابل ارائه، کیفیت خود را برای مشتریان عملاً به نمایش میگذارد. این شرکت قابلیت دارد در صورت درخواست مشتریانی که سفارشات مستقیم از مبدأ تولید دارند، نسبت به ارائه گزارشات موقعیت مکانی محصول و نوع وضعیت آن به صورت دوره ای از لحظه سفارش تا تحویل اقدام نماید. شرکت ویندوآر جهت آرامش خاطر آن دسته از مشتریانی که نسبت به تأمین محصولات پروژه خود در زمان مقتضی اقدام ننموده اند، محصولاتی را در انبارهای چندگانه خود نگهدری مینماید تا حین ارسال سفارشات اصلی از مبدأ تولید، با تأمین قسمتی از نیاز پروژه از موجودی انبار، تأخیر محسوسی در روند اجرایی پروژه های مذکور صورت نگیرد.

مهندسی ارزش در پروژه ها

شرکت ویندآور بعنوان ارائه کننده خدمات فنی، تأمین کننده محصولات با کیفیت، مبتکر شیوه های اجرایی و مجری خدمات مشروحه خود در انواع پروژه های ذکر شده، تمامی تلاش خود به قسمی انجام میدهد که مشتریان، مشاورین و کارفرمایان پروژه ها با آسودگی خاطر و با امید بیشتر نسبت به برنامه ریزی تکمیل فعالیتهای خود اقدام نمایند.
این شرکت با شناخت شیوه های کارکرد محصولات و خدمات فنی خود، روشهای طراحی شده از قبل و بر اساس تجارب فنی موجود یا توسط اقدامات بازطراحی مبتنی بر خلاقیتهای و کار گروهی، فرایندی را دنبال مینماید که نتیجه آن سرعت بیشتر اجرا، کاهش قابل ملاحظه هزینه های پروژه در مقیاس کلی، ارتقآء کیفیت و نهایتاً بهبود عملکرد جهت رسیدن به بهترین گزینه مصوب میباشد که مبتنی بر افزایش عمر مفید یا به عبارتی افزایش دوره بهره برداری پروژه، حل مشکلات جاری و گره های فنی مجری، افزایش ایمنی آتی بر اساس نگاه مشکل محور البته علاوه بر موارد مشروحه فوق خواهد بود.
نتیجه نگاه و عملکرد این شرکت آن زمانی دقیقتر و کاراتر میباشد که مشتری با درک کامل توانایی طرف مقابل، نسبت به حمایت وی در طول این مسیر اقدام نماید. قطعاً جلسات مکرر و زمانبندی شده نه تنها موجبات اخذ اطلاعات با ارزش و خلاقانه ای را برای وی در بر خواهد داشت بلکه طی این مدت به صورت مداوم فرایند، فرضیات و طرح به روز رسانی میگردد که حتی گاهاً امکان تغیییر مثبت در مسیر طرح با همیاری مشتریان دور از ذهن نمیباشد.

tehran-wallpaper_5332257